Niwa Park

Kategori
Projelerimiz
Proje Hakkında

Nefes alan ferah evler…

Yalnız evinizi değil, yaşam standartlarınızı da düşündük

Kurulduğu 1993 yılından bu yana inşaat sektöründe kaliteli projelere imza atan Dodurga İnşaat, son projesi niwapark ile yeni bir yaşam alanı inşa ediyor. Farklı tarz ve ihtiyaçlara cevap verebilecek birbirinden bağımsız 50 ferah dairesi ile niwapark, merkezi konumunun yanı sıra yerden ısıtmalı sistem ve panoramik asansörleri ile konuklarına standartların üzerinde bir yaşam kalitesi sunuyor.

Niwa Park Evleri projesi Ankara Etimesgut Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’nde Dodurga İnşaat tarafından tek blok olarak hayata geçiriliyor. Projede 50 adet daire yer almaktadır. 1+1, 2+1 ve 3+1 normal ve loft daire seçeneklerinden oluşan Niwa Park Evleri’nde dairelerin alanları 65 m2 ile 149 m2 arasında değişiklik göstermektedir.

Ankara’nın Batısında 998 Rakıma sahip Niwa Park Evleri, sizlere standardı yüksek, ferah ve manzaralı bir yaşam sunuyor. Gelin Ankara’ya bir de Niwa Park gözüyle bakın. Bırakın hayalleriniz bizimle yüksekten uçsun.

Farklı tarzları ile her ihtiyaca cevap verebilecek birbirinden bağımsız 50 geniş ve ferah daireyi sizler için tasarladık.

Ferah dairelerin yanında Niwa Park, merkezi konumu itibarı ile ulaşım konusunda da size büyük avantajlar sunuyor.

Yerden ısıtmalı merkezi sistemimiz ile yerleşim planlamalarınıza nefes aldırdık.

Tek yapıda dört farklı yaşam tarzı sizleri bekliyor.

Loft katlardaki cam kütleden oluşan odalar içinde, evinizden doğaya açılan bambaşka bir köşe sizinle nefes alacak.

Hem cephede hem iç mekanda birinci kalite malzemeler kullanarak, sizlere sağlıklı bir yaşam alanı sunduk.